Przepis na biznes z GTF

Rozwijaj swój biznes i zbieraj profity

Zastanawiasz się nad wyborem swojego brokera?
Zobacz, co możemy Ci zaoferować.

Biznesowa niezależność i atrakcyjne, regularnie rosnące dochody to nie wszystko, co zyskujesz, współpracując z nami. Jako Agent prowadzisz swój biznes z solidnym wsparciem szkoleniowym i marketingowym, korzystając z programów motywacyjnych i ciesząc się dodatkowymi benefitami. Poznaj przepis na biznes według GTF!

Twój pakiet korzyści

Dedykowane telefoniczne wsparcie ekspertów ZWS

Jako Agent GTF na każdym etapie współpracy otrzymasz od nas wsparcie – jesteśmy do Twojej dyspozycji pod telefonem, od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 17:00.

Na infolinii odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, dzieląc się praktyczną wiedzą na temat obsługi wniosków kredytowych zgodnie z wymogami banków oraz instytucji pozabankowych. Możesz liczyć na szybką i fachową pomoc przy wyborze najkorzystniejszej oferty i przygotowaniu dokumentacji.

Pomożemy Ci również walczyć do końca o każdy odrzucony wniosek – można „odratować” nawet takie wnioski, które otrzymały negatywną decyzję, mając dostęp do odpowiedniej wiedzy.

POMOC OD A DO Z:

 • analiza potrzeb finansowych klienta
 • wprowadzenie wniosku do systemu Planeta
 • przeliczenie i ustalenie oferty
 • procesowanie wniosku
 • kompletowanie dokumentów
 • konsultowanie możliwych odstępstw od procesu
 • uruchomienie kredytu
 • rozwiązywanie niestandardowych problemów
 • wyliczanie dochodu z różnych źródeł

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy
001-car

Uniwersytet GTF

Im więcej wiesz, tym więcej sprzedajesz! 

Wszyscy nasi Agenci mają dostęp do profesjonalnych szkoleń online w systemie Planeta, w tym do cyklicznych webinariów GTF. Wystarczy komputer z dostępem do internetu, głośniki oraz wygodny fotel. Nasi eksperci zaprezentują Ci techniki sprzedażowe oraz poinformują o zmianach i nowościach w ofercie. 

W ciągu jednej godziny lekcyjnej – czyli 45 minut – zdobędziesz wiedzę niezbędną do prawidłowego procesowania wniosków. A jeśli chcesz odświeżyć informacje lub wdrożyć nowego pracownika, możesz obejrzeć nagrania zgromadzone w Bibliotece Szkoleń, prezentację szkoleniową oraz odpowiedzi na pytania uczestników, udzielane przez ekspertów z branży finansowej.

 

 
Jeśli cenisz kontakt „face to face”, możesz skorzystać ze szkoleń na żywo w swojej placówce. 

Doświadczeni trenerzy przekażą Tobie i Twoim pracownikom – w jasny i przyjazny sposób – pełną wiedzę o produktach oraz usługach bankowych i pozabankowych, a także zasady obsługi systemu operacyjnego i inne praktyczne zagadnienia. 

Podczas spotkań, które mają charakter warsztatowy, wraz z trenerem zanalizujesz prawdziwe wnioski kredytowe i przećwiczysz sytuacje, które faktycznie mają miejsce w pracy agenta.

Bezpłatne szkolenie zamawiasz poprzez system Planeta GTF, samodzielnie decydując o jego tematyce, miejscu i czasie. Po otrzymaniu zamówienia oddzwonimy, by uzgodnić szczegóły, a nasz trener przyjedzie do Twojego biura w wybranym terminie.

Przykładowe tematy szkoleń:

 • Planeta 3.0 – podręcznik użytkownika
 • Alior Bank – szkolenie produktowe
 • Nest Bank – szkolenie produktowe
 • Produkty pozabankowe

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy
001-car

Twoje zaangażowanie premiujemy podwójnie

Specjalnie dla naszych Agentów w 2013 roku stworzyliśmy program lojalnościowy  PROspero, który cieszy się ogromną popularnością. 

Sprzedając produkty objęte programem, otrzymujesz 1 punkt za każde 100 złotych netto uruchomionego kredytu lub pożyczki w systemie Planeta. 

Zgromadzone punkty możesz w każdym momencie wymienić na wybrane nagrody rzeczowe lub gotówkę.

 

Mnożenie punktów

Co jakiś czas pomnażamy Twoje punkty podczas akcji promocyjnych, czyli PUNKTOMANII.

Nagroda na życzenie

Jeśli w katalogu nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz to zamówić – jeśli napiszesz nam, na co chciałbyś wymienić punkty, postaramy się spełnić Twoje marzenie.

Wymiana punktów na gotówkę

Wolisz pieniądze zamiast nagrody? Swoje punkty możesz zamienić na gotówkę, którą przelejemy na Twoje konto.

W naszym katalogu znajdziesz ponad 300 atrakcyjnych nagród: tablety, smartfony, laptopy, rowery, sprzęt AGD, perfumy i wiele innych. Stawiamy na renomowane marki, jak Asus, Samsung, Bosch, Nikon, Canon, Philips, Panasonic czy HP.

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy

Leady na wyciągnięcie ręki

Wzrost sprzedaży możliwy jest dzięki nowym klientom. Nie musisz jednak poszukiwać ich wyłącznie na własną rękę, ponieważ w GTF regularnie przekazujemy Ci sprawdzone kontakty – a im więcej sprzedajesz, tym więcej ich otrzymujesz! 

Jako Agent masz dostęp do Systemu Obsługi Kontaktów GTF (tzw. SOK), skąd możesz pobrać dane klientów i sprawdzić status swoich kontaktów, a gdy w bazie pojawi się nowy potencjalny klient, poinformujemy Cię o tym SMS-em. 

Nauczymy Cię również, jak skutecznie „obdzwaniać” bazę klientów, dzieląc się z Tobą naszym unikatowym know-how – doświadczeniami, które zdobyliśmy, obsługując tysiące zapytań dziennie i zatrudniając zespół teleoperatorów. Chętnie przekażemy Ci tę wiedzę, ponieważ Twój sukces jest także naszym sukcesem. 

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy

Zaistniejesz w sieci i łatwiej pozyskasz nowych klientów

Będąc Agentem, dostaniesz od nas biznesową stronę agencyjną w atrakcyjnej domenie GTF.pl, która jest obecna na rynku usług finansowych od kilkunastu lat. 

Swoją stronę łatwo zaktualizujesz, korzystając z panelu online. Potencjalni klienci będą mogli skorzystać z formularza kontaktowego, a zapytanie trafi bezpośrednio do Twojej skrzynki mailowej. 

Dowiedz się więcej o swojej stronie agencyjnej na www.gtf.pl/strony

Prócz strony agencyjnej otrzymasz również własną wizytówkę online w Google Moja Firma, dzięki czemu będziesz promowany w lokalnych wynikach wyszukiwania. Od pierwszego dnia pracy będziesz zatem widoczny w internecie, gdzie możesz zaprezentować się z najlepszej możliwej strony.

 

Zadbamy także o wygląd Twojej placówki – sprawimy, że będzie wyróżniała się na tle otoczenia poprzez odpowiedni szyld, kaseton lub okleinę na witrynie czy drzwiach wejściowych, przyciągając nowych klientów i zdobywając lokalną rozpoznawalność.

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy
001-car

Udział w atrakcyjnych konkursach sprzedażowych

Twoje wyniki przekładają się nie tylko na zarobki, ale również na atrakcyjne nagrody! W GTF nie ma miesiąca bez konkursu czy promocji. Zwykle odbywa się jednocześnie kilka akcji, które dotyczą różnych produktów finansowych – możesz więc wybierać takie konkursy, w których masz największą szansę na sukces.

Za osiągnięcie określonych wyników sprzedażowych możesz otrzymać nagrody pieniężne, zagraniczne wycieczki, weekendy w SPA oraz inne benefity. A to wszystko niezależnie od podstawowego wynagrodzenia prowizyjnego, które otrzymujesz, co oznacza, że warto być aktywnym, bo zyskuje się podwójnie! 

Nie obawiaj się również, że przegapisz atrakcyjny konkurs – o wszystkich akcjach będziesz informowany na bieżąco. 

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy

Parasol ochronny GTF – prywatna opieka medyczna

Dbamy o Twoje zdrowie, dlatego będąc Agentem GTF możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej na bardzo atrakcyjnych warunkach, z niską miesięczną składką. 

Sam wybierasz odpowiedni pakiet – podstawowy lub standardowy. Możesz również zdecydować, czy ubezpieczenie obejmie tylko Ciebie, czy również członków Twojej rodziny.

W ramach wszystkich pakietów masz dostęp do pełnej obsługi medycznej w ponad 1400 placówkach partnerskich na terenie całego kraju – w przychodniach wieloprofilowych, w szpitalach, na oddziałach diagnostyki obrazowej, a także w specjalistycznych klinikach medycyny estetycznej i sportowej.

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy

Sprzedawaj z GTF i ciesz się z użytkowania czterech kółek

Zobacz stronę programu flotowego GTF

Mobilny Agent ma… wygodniej i szybciej. Dlatego – doceniając Twoje wyniki i zaangażowanie – dajemy Ci do dyspozycji służbowy samochód. 

Jeśli jesteś naprawdę dobry, może to być BMW, LEXUS, AUDI czy MERCEDES – nie ma problemu! Swoje auto możesz odebrać, podpisując indywidualny kontrakt z GTF. 

Możesz również wybrać taki wariant umowy, jaki Ci najbardziej odpowiada: 

„Szybki start” (otrzymujesz samochód od razu po przystąpieniu do programu)

lub

„Brak zobowiązań” (dostajesz auto po realizacji określonego wolumenu sprzedaży). 

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy

Parasol ochronny GTF – ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego jako Agent GTF możesz przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie na bardzo korzystnych warunkach, rozszerzając ochronę także na swoich bliskich – nie tylko małżonka lub partnera i dzieci, ale również rodziców i rodzeństwo.
 
Do wyboru masz cztery warianty ubezpieczenia z różnym rodzajem i zakresem ochrony. Najniższa składka miesięczna to zaledwie 25 zł, a najwyższa – 55 zł. Wysokość ubezpieczenia z tytułu śmierci ubezpieczonego wynosi nawet 100 000 złotych, natomiast za dzień pobytu w szpitalu z powodu nieszczęśliwego wypadku można otrzymać do 200 zł. Nie wiesz, który wariant będzie dla Ciebie najlepszy? Otrzymasz od nas poradnik, który ułatwi Ci wybór.

INFOLINIA:

(32) 720 30 30
poniedziałek – piątek,
8:00–17:00

Porozmawiajmy o współpracy

Zrób bilans korzyści wynikających ze współpracy z GTF. Idziemy o zakład, że wyjdzie na plus dla Ciebie!

Upiecz kilka pieczeni na jednym ogniu: dołącz do GTF, rozwijaj swój biznes, czerp realne korzyści i zarabiaj więcej!

Porozmawiajmy o wspólpracy

Twój status:

Prowadzę agencję kredytową
Chcę rozpocząć prowadzić agencję kredytową

W czym możemy Ci pomóc?

Współpracujemy z:

Takto
Nest Bank
SMS Kredyt
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Plików Cookie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce.