Zadzwoń pod numer 32 720 30 30 lub wypełnij formularz – oddzwonimy! Zamów kontakt z doradcą

Kariera

Analityk

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe

Zakres obowiązków

  • Projektowanie i aktualizowanie środowiska do przygotowania raportów
  • Projektowanie wzorów raportów handlowych i finansowych
  • Dokonywanie analiz ad-hoc oraz przygotowywanie prezentacji
  • Przygotowanie dziennego raportu cash flow
  • Udział w pracach związanych z optymalizacją procesów biznesowych

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku analityka w obszarze sprzedaży produktów finansowych
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office i Visual Basic
  • Doświadczenie w projektowaniu  i sporządzaniu raportów sprzedażowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciąganie wniosków
  • Dokładność, samodzielność i komunikatywność
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji transformacji danych (ETL) na potrzeby własnych raportów
  • Znajomość i chęć poszerzania wiedzy z zakresu narzędzi analitycznych takich jak „R” i/lub Python, Matplotlib, SciPy, Numpy, Pandas, Jupyter Notebook, scikit-learn

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
  • Odpowiedzialne zadania i projekty, które ważą na decyzjach kadry zarządzającej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość z korzystania z pakietu socjalnego (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty sportowe)

Kobieta z HR
Dodaj
Dodaj

Wiadomość do pracodawcy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

W czym możemy Ci pomóc?

Współpracujemy z:

Raiffeisen Bank
Alior Bank
Aforti Finance
Takto
Getin Bank
Nest Bank
Bank pocztowy
Plus Bank
TF Bank
SMS Kredyt