Zadzwoń pod numer 32 720 30 30 lub wypełnij formularz – oddzwonimy! Zamów kontakt z doradcą

Kariera

Programista Java

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe

Miejsce pracy: Gliwice

Nasza Firma, nowoczesny operator z sektora bankowego, bardzo intensywnie się rozwija i potrzebuje nowoczesnych narzędzi informatycznych. Dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia i wiedzy. Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • nowe technologie i aplikacje to dla Ciebie chleb powszedni
  • frajdę sprawia Ci pisanie nowych programów
  • potrafisz pisać wydajny, skalowalny i łatwy w utrzymaniu kod
  • masz wiedzę z zakresu Java SE, Hibernate, Struts
  • masz doświadczenie w pracy z językami SQL oraz PL/SQL

       Jeżeli do tego nie są Ci obce zagadnienia związane z integracją systemów, frameworkiem Liferay, programowaniem zwinnym, dobrymi praktykami programowania, wzorcami projektowymi i standardami projektowania baz danych to ZAPRASZAMY SERDECZNIE

W zamian oferujemy:

  • ambitne projekty i zadania oraz gwarancję braku nudy
  • samodzielność i wpływ na to, co robisz
  • stabilną umowę o pracę i atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet motywacyjny dostosowany do Twoich potrzeb
  • świetny, zgrany zespół fajnych ludzi i nieformalną atmosferę

Prosimy o przesyłanie cv na adres rekrutacja@gtf.pl

Informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kobieta z HR
Dodaj
Dodaj

Wiadomość do pracodawcy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

W czym możemy Ci pomóc?

Współpracujemy z:

Raiffeisen Bank
Alior Bank
Aforti Finance
Takto
Getin Bank
Nest Bank
Bank pocztowy
Plus Bank
TF Bank
SMS Kredyt