Zadzwoń pod numer 32 720 30 30 lub wypełnij formularz – oddzwonimy! Zamów kontakt z doradcą

Kariera

Regionalny Manager (Koordynator) Sprzedaży

Górnośląskie Towarzystwo Finansowe

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej, funkcjonująca na rynku od kilkunastu lat poszukuje do współpracy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Koordynacja, nadzór i kontrola funkcjonowania sieci sprzedaży w danym regionie
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami, wspieranie, szkolenie, motywowanie
  • Pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów biznesowych
  • Stały proces weryfikacji sieci w celu podnoszenia poziomu jakości świadczonych usług
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki
  • Analiza potencjału rynków lokalnych, bieżący monitoring.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży finansowej
  • Doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych
  • Znajomość lokalnego rynku finansowego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Silna orientacja biznesowa, ukierunkowanie na realizację celów
  • Naturalne predyspozycje sprzedażowe
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy współpracy
  • Dla osób z aktywną strukturą sprzedażową konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • Samodzielność i możliwość samorealizacji w wielu obszarach w rozwijającej się organizacji
  • Przyjazną kulturę organizacyjną zbudowaną na szacunku i życzliwych relacjach
  • Możliwość z korzystania z pakietu socjalnego (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty sportowe)
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Regiony:

pomorskie

mazowieckie

łódzkie

wielkopolskie

małopolskie

zachodniopomorskie

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Kobieta z HR
Dodaj
Dodaj

Wiadomość do pracodawcy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych, prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania oraz prawie do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

W czym możemy Ci pomóc?

Współpracujemy z:

Raiffeisen Bank
Alior Bank
Aforti Finance
Takto
Getin Bank
Nest Bank
Bank pocztowy
Plus Bank
TF Bank
SMS Kredyt